Szukaj na stronie:
Strona głowna Firma Druk offsetowy Druk cyfrowy Inf. techniczne Cennik Kontakt
DRUK CYFROWY

Druk kolorowy i czarno-biały.

Proponujemy druk cyfrowy kolorowy i czarno-biały. Wykonujemy każdy nakład druku (także jeden egz.) książek, instrukcji obsługi, informatorów, druków akcydensowych. W druku cyfrowym każda szt. druku może byc inna, np. numerowana (bilety), zaopatrzona w indywidualne informacje (personalizowane książeczki opłat). Drukujemy na maszynach firm Konica Minolta, Xerox, Hewlett Packard (HP)

Maxymalne pole zadruku 318x1200 (Papier może być wymiarów 330x1200).

 

BizHub PRO 6500e

 

 

 

Prosimy o potwierdzenie telefoniczne lub e-mailowe ceny.

 

 

---HD----------------------------

Oferujemy Państwu druk cyfrowy na najnowszej maszynie produkcyjnej Konica Minolta BizHub PRO C6500. Pozwala ona na bardzo szybki druk pełnokolorowy CMYK w doskonałej jakości. Maksymalny format papieru to aż 330x487 mm, a gramatura 300 g/m2. Druk z naszej maszyny przypomina swoim wyglądem druk offsetowy.

Najważniejsze zalety druku cyfrowego:

  • czas realizacji - standardowy czas wykonania zlecenia to 24 godziny ale staramy się stosować w praktyce określenie "print on demand" czyli "druk na życzenie", więc często są to 2-3 godziny i zlecenie jest gotowe do odbioru. W trybie ekspresowym wykonujemy zlecenia "od ręki".
  • nakłady już od 1 sztuki - drukujesz dokładnie tyle ile potrzebujesz. Tylko technologia cyfrowa pozwala na wykonanie nawet pojedynczego egzemplarza skomplikowanej pracy w tak niskiej cenie.
  • wysoka jakość - najnowsze technologie zastosowane w naszym sprzęcie pozwalają na osiągnięcie doskonałej jakości i powtarzalnych efektów. W wielu przypadkach są one nawet lepsze niż w druku offsetowym.
  • szeroki wybór materiałów - Konica Minolta bizhub PRO C6500 jako nieliczna pozwala na druk na standardowych papierach offsetowych - niepowlekanych i powlekanych, błyszczących i matowych. Dodatkowo do dyspozycji mamy całą gamę papierów ozdobnych, kolorowych, samoprzylepnych oraz innych nośników specjalnych i cyfrowych.
  • personalizacja - dzięki tej opcji możecie Państwo każdy egzemplarz np. zaproszenia czy listu skierować ściśle do określonej osoby. Kolejną możliwością jest numerowanie druków mające zastosowanie np. w biletach lub kartach stałego klienta.
  • introligatornia - dla wielu skomplikowanych prac nieocenioną zaletą jest możliwość wykańczania od razu w trakcie druku, co znacznie przyspiesza realizację. Moduł introligatorski pozwala na składanie, zszywanie i dziurkowanie w kilku różnych wariantach.
Copyright 2007-2010 © InfoDruk. All rights reserved.